• Telefon +90 541 917 87 42

Sağlık sorunlarınızı ertelemeyin..

Sağlık sorunlarınızı ertelemeyin..

Sağlık sorunlarınızı ertelemeyin..

Koronavirüsten korunmak isterken hastalığınıza yenilmeyin…

Serkan Ayaz

Halk Sağlığı Uzmanı


Kronik hastalıkları ve çeşitli sağlık problemleri olan pek çok birey, hastaneye gittiğinde koronavirüse yakalanabileceği endişesiyle, evde kalmaya devam ederek sorunu ertelemeye çalışıyor. Ancak virüsten korunmak isterken tanı ve tedavi süreçlerinin aksatılması, daha ciddi problemlere hatta hayati riske yol açabiliyor. Özellikle kanser hastalarının ya da kalp, beyin, akciğer, karaciğer, böbrek, mide, bağırsak ve endokrin sistem ile ilgili rahatsızlıkları olanların tedavi süreçlerinin devam etmesi gerekiyor. Halk Sağlığı Uzmanımız Serkan Ayaz konu ile ilgili olarak sizleri bilgilendiriyor.


Evde Kalın, Biz Gelelim!

‘’Yeni koronavirüs dünyada ve ülkemizde hızla yayılarak yaşam tarzımızın tümüyle değişmesine neden olmaktadır. Koronavirüs sürecinde şüphesiz hastalarımız kurumlarımıza gelmeyi tercih etmiyor ve evde kalıyorlar. Bununla alakalı olarak çözümler üretmeye devam ediyoruz. Hastalarımızın başvurularını alarak evlerinde profesyonel destek ekiplerimizle sağlık hizmetini alabilirler. Sağlıklarını ertelemesinler.’’


Doktorunuzla Mutlaka İletişime Geçin…

Kronik hastalığı olan hastalarımızın mutlaka şikayetleri arttığında bizlere başvurmalarını geciktirmemeleri gerekiyor. Erken tanının ve tedavinin önemini tekrar vurgulamak istiyorum.


Bağışıklık Sistemlerini Güçlendirsinler!

Hastalarımız evde kaldıkları bu süreçte bağışıklık sistemini güçlendirmeli ve genel sağlıkları için gerekli tedbirleri almalılar. Hastalıkları sürecinde devam eden ilaç tedavilerini sürdürmeliler.


E-Bültenimize Abone Olun